¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Város Északi része

Go down 
SzerzőÜzenet
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Város Északi része Left_bar_bleue310/8000Város Északi része Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Város Északi része Empty
TémanyitásTárgy: Város Északi része   Város Északi része I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 6:40 am

Több munkát is vállaltam azért, hogy tudjak magamnak szerezni egy hajót. Nekem megfelelt volna bármilyen is csak lehessen vele utazni szigetek között. Nem sikerült a kellő mennyiségű pénzt összeszednem rövid időn belül és mivel még nem volt rajtam vérdíj így unalmasan teltek a napjaim. Bementem egy kocsmába ahol leültem egy asztalhoz és elkezdtem számolni a pénzemet. A pénztárcámban találtam 45.000 bellit és még a zsebeimben volt 5000. Nem volt elég még ahhoz, hogy szerezzek magamnak hajót. Szétnéztem a teremben és kerestem egy rossz kinézetű embert akinél volt katana. Egy társaságban találtam egy illetőt. Odamentem hozzá és ráköszöntem.
- Üdvözletem uram. Lenne két kérdésem. Az első, hogy van-ee valami hajója a második meg ha leverem akkor nekem adja-e?
- Te bolondnak nézel engem? Miért adnám neked oda csak azért mert legyőzöl. Akkor párbajozok veled ha te is ajánlasz nekem valamit.
Ekkor észrevette az én kardjaimat és folytatta a mondanivalóját.
- Mondjuk azt a két szépséget ami nálad van. Rég óta keresem őket.
Nehezen, de beleegyeztem a dologba. Semmi féle kép nem akartam veszíteni mert fontos dolog volt a tét. Kimentünk az utcára és elkezdődött a csata. Elindult felém előrántva a fegyverét. Én is kivettem a tokjából mind a két katanámat és beálltam védekező állásba. Pár szúrást indított a lábaim felé és mikor látta, hogy ez nem működik kihasználta a figyelmetlenségemet és a lábával próbált gyomron rúgni. Későn vettem észre és így csak gyengíteni tudtam rúgást azzal, hogy hátrébb löktem magam. A csapás erejétől pár métert hátrébb szálltam. Az eddigi tömeg hirtelen eltűnt és a házak ablakai és ajtajai bezárultak. Felkeltem és én lendültem támadásba. A baloldali katanával szúrtam míg a jobboldalival vágtam. A vágást kivédte de a szúrást nem sikerült neki és sikeresen beledöftem a combjába a fegyveremet. Ezek után is akart harcolni és én nem voltam ellene. Védekező állást vett fel és várta, hogy támadjak. Úgy tettem ahogy akarta és ismét elindultam felé Nehezen sikerült megközelítenem mert távolt tartott magától saját kardjával. Megtaláltam a védelme gyenge pontját és azt kihasználva kiütöttem a kezéből a katanát és a sajátjaimmal egy X-et formálva odatettem a torkához.
- Azt ajánlom add fel vagy meghalsz. Elvégre ez csak egy párbaj volt szóval nem kellene meghalnod.
- Feladom. Te győztél. Elvezetlek a hajómhoz.
Ahogy mondta úgy is tett. A társai segítettek neki a járásban és egész úton nem is szóltak hozzám. Miután kiértünk a kikötőbe rábökött egy hajóra.
- Mivel legyőztél én állom a szavamat. Vidd a hajómat.
- Köszönöm. Jót harcoltunk remélem erősebb leszel majd és akkor megint harcolhatunk. Viszlát.
Felszálltam a hajóra és végre elindultam. Kezdetét vette az utazásom. A következő úti cél Shimotsuki.

Hajó:
5 hely
3 ágyú elől, és két oldalt egy-egy
2 árboc: Egy fő és egy mellék.

// Nem tudom, hogy megoldható lenne-e az, hogy akit legyőztem az egy gyenge hadi tengerész volt aki miatt vérdíj lenne a fejemen és a hajót azt ő nyerte egy fogadásból és egyáltalán nem használta.//

------------------------------

2010. nov. 21 - Franky: 15.000 ßeli vérdíjat kapsz a haditengerész legyőzéséért és a hajójának "eltulajdonításáért."
Vissza az elejére Go down
 
Város Északi része
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Játéktér :: East Blue :: Loguetown-
Ugrás: