¤ MugiwaraDarkBB ¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Hiányzások

Go down 
+13
Sakura Kaika
Shabranigdo
Akai Nanami
Fuyuma Sadoishi
Silvers Rayleigh
Zoel Taffy
Balthazar Lobos
Demon D. Ryushi
Monkey D. Dragon
Dragon D. Kay
Darker D. Kazu
Dead Shadorick
Trafalgar Law
17 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue310/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Jún. 20, 2011 2:38 am

Megint én. A one piece keresés törölve egy időre. Nagyon sajnálom de határozatlan ideig nem leszek. Akit érdekel az oka az rám ír valahol ennyit tudok mondani.
Vissza az elejére Go down
Fuyuma Sadoishi
Kalóz
Kalóz
Fuyuma Sadoishi


Hozzászólások száma : 20
Regisztráció ideje : 2011. Mar. 25.
Kor : 33

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue370/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (370/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 20.000 ßeli

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 01, 2011 6:14 pm

Nos, sajna úgy néz ki, hogy jövőhét vasárnapig nem igazán tudok lenni, csak nagy ritkásan felnézni. Ezzel kapcsolatban kérném megértéseteket.

Fuyu.
Vissza az elejére Go down
Silvers Rayleigh
Admin
Admin
Silvers Rayleigh


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimePént. Júl. 08, 2011 3:20 am

Sziasztok.

Angol billzetrol vagyok, ugyhogy pardon a helyesirasert. Azt hittem, nyaralas alatt lesz rendes netkapcsolatom, de sajnos nem igy lett, fizetos.. Ugyhogy sajnos csak 3-4 nap mulva varhattok tolem egy posztot a kuldetesbe, majd 16an terek vissza, este.

Franky, Kousetsu Arashii
Vissza az elejére Go down
Sakura Kaika
Kalóz
Kalóz
Sakura Kaika


Hozzászólások száma : 9
Regisztráció ideje : 2011. Jun. 17.
Kor : 30
Tartózkodási hely : Magyarország - Nk

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue235/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (235/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzás   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 21, 2011 4:05 am

Sziasztok!

Elnézést szeretnék kérni mindenkitől, 2-3 napig nem tudok lenni(nem lesz internetünk, de hamarosan lesz).. ^^\"


Megértéseteket köszönöm.

Sakura Kaika
Vissza az elejére Go down
Sora Kagawa
Kalóz
Kalóz
Sora Kagawa


Hozzászólások száma : 15
Regisztráció ideje : 2011. Jul. 27.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Erre, arra, amarra

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue200/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 03, 2011 2:21 am

Na mivel Aya nem szólt ezért megteszem én. Szeptember végéig nem valószínű hogy lesz.
Vissza az elejére Go down
Silvers Rayleigh
Admin
Admin
Silvers Rayleigh


Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Aug. 11, 2011 7:39 am

Nha gyerkőcök! Az a helyzet, hogy holnaptól egészen hétfő estig adminok nélkül maradtok. Persze azért nem lenne rossz, ha nem lenne nagy banzáj, mert annak csúnya vége lesz. :P Na, egy szó mint száz, legyetek rosszak, de azért kereteken belül, hétfőn majd tartunk egy számonkéréstg, hogy mi volt errefelé! :P
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue310/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeVas. Aug. 21, 2011 7:15 am

Üdvölet.

Valószínűleg holnap és azutáni nap de talán még szerdán se leszek gome mina.
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue310/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 8:04 pm

Na akkor írok ide még egyet.

Mivel a jobb kezem brutálisan be van bugyolálva eléggé szenvedés az irkálás úgy, hogy pár napig megint nem leszek. Kiszednek ebből és már leszek is. (ezt a postot is eltartott egy darabig míg megírtam xD )
Vissza az elejére Go down
Saga King
Kalóz
Kalóz
Saga King


Hozzászólások száma : 5
Regisztráció ideje : 2011. Jul. 28.
Kor : 27
Tartózkodási hely : Kerekegyháza

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue200/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: 20.000 ßeli

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Sziasztok!   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Aug. 24, 2011 11:23 pm

A következő időben eléggé inaktív leszek ezért Bradlye-re bízom a feladataimat.

De csak ha az adminoknak nem nagy gond!
Vissza az elejére Go down
Dead Shadorick
Fejvadász
Fejvadász
Dead Shadorick


Hozzászólások száma : 17
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 11.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue230/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (230/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Szept. 12, 2011 8:15 am

Üdvözletem!

Tudom, nem jókor, de jelezném, hogy sajnos a munka és iskola mellett mesélői karakteremre egyáltalán nincs időm, így azt fel szeretném adni. Deaddel, azonban néha-néha tudok írni, már ha az oldal tagjai úgy kívánják. Hiányzásom első jó néhány napja nem munkával telt, de egyszerűen nem volt életerőm írni sehova.
Tiszteletem!
Vissza az elejére Go down
Darker D. Kazu
Kalóz
Kalóz
Darker D. Kazu


Hozzászólások száma : 50
Regisztráció ideje : 2010. Nov. 15.
Kor : 29
Tartózkodási hely : Hajó

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue310/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (310/8000)
Pénz: 70.000 ßeli
Vérdíj: 45.000 ßeli

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 1:19 am

Üdvölet.

Bocsánat ezért a huzamos hiányzásomért. Elég sok problémám akadt mint a magán életben mint az iskolában. Nagyából sikerült megoldanom mindent így teljes gőzzel megindulok ismét az új világ felé. Csak nem hagyhatom, hogy luffy-ék előbb odaérjenek. :D Remélem ha én visszatértem akkor az erős és bátor társaim is és sikerül szerezni új társakat is :P.
Vissza az elejére Go down
William
Kalóz
Kalóz
William


Hozzászólások száma : 31
Regisztráció ideje : 2011. May. 15.
Tartózkodási hely : Ne kérdezd.Énsem tudom ám.

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue235/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (235/8000)
Pénz: 65.000 ßeli
Vérdíj: 30.000 ßeli

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 8:48 pm

Tisztelt Adminok, Mesélők!

A szakmunkásvizsgára való készülés miatt határozatlan ideig passzív játékos leszek. Emiatt előfordulhatnak hiányzások, és hasonlók. Megértéseteket köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Bradlye Jackson
Kalóz
Kalóz
Bradlye Jackson


Hozzászólások száma : 15
Regisztráció ideje : 2011. May. 24.
Kor : 32
Tartózkodási hely : Kerekegyháza

Karakter Információ
Tapasztalat:
Hiányzások - Page 2 Left_bar_bleue200/8000Hiányzások - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzások.   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 18, 2012 9:01 pm

Üdvözletem.

Nem szívesen írnék ide, de sajna muszáj. Szóval, az a nagy helyzet, hogy nemsokára ballagásom lesz meg itt vannak a nyakamon a vizsgák is, úgyhogy nem nagyon tudok lenni, mert készülnöm kell rájuk, de ha lesz rá időm felnézek az oldalra. A hiányzásom kb. június 5.-ig fog tartani.

Megértéseteket előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
¤ MugiwaraDarkBB ¤ :: Szabályzat és egyéb információk :: Hírek / Felhívások-
Ugrás: