¤ MugiwaraDarkBB ¤

Eichiiro Oda: One Piece c. Mangájának alapján készült Fórumos Szerepjáték! Csatlakozz Te is és kalandozz a végtelen tengereken!

HomeGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés

Share | 

Bradlye Jackson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bradlye Jackson
Kalóz
Kalóz

Hozzászólások száma : 15
Regisztráció ideje : 2011. May. 24.
Kor : 26

Karakter Információ
Tapasztalat:
200/8000  (200/8000)
Pénz: 50.000 ßeli
Vérdíj: -

TémanyitásTárgy: Bradlye Jackson   Kedd Május 24, 2011 9:44 am

Név: Bradlye Jackson
Születési idő: aug.05
Születési hely: East Blue, Shimotsuki
Életkora: 19 év
Magassága: 182 cm
Súlya: 78 kg
Rang: Kardforgató
Kaszt: Kalóz

Leírás: Haja színe szürke, szeme színe acél kék, izmosabb testfelépítéssel rendelkezik. Jobb szeménél vágás látható.

Személyiség: Nyugodt, mindig hideg fejjel gondolkozik. Sosem tesz hirtelen lépéseket se harcban se normál körülmények közt.

Fegyverek: 2 db kard amit a bal oldalán szokott viselni.

Shimotsukiban születtem egy átlagos családban, se gazdag se szegény nem volt a családunk. Anyámat Marynek hívták, apámat Bradlyenek. Apám egy vállalkozó volt így nagy részt a munka helyén töltötte idejét, és anyám maradt velem mindig, ő jó szívű volt nagyon szerettem mindig meg vigasztalt, ha valami bajom volt vagy ha csak egyszerűen hiányzott apu. De az idő telt múlt és felcseperedtem és mint minden tízen éves én is bajba kerültem ( merthogy már 12 éves voltam ) de a csapatból mindig én húztam a rövidebbet. Így történ hogy össze ismerkedtem egy korombeli fiúval Kinggel ( később Dark Wolf kalóz kapitány / NJK ). King kicsit rossz volt sosem csinálta azt amit mondtak neki így inkább elrohant a felelöségei elől minthogy megcsinálja azokat. Én rendszerint őt követtem és együtt csináltuk a hülyeségeket, és este haza tévedtünk én meg kaptam a fejmosást. Ez így ment éveken át végül már kinőttünk belőle, mindketten nagykorúak lettünk ezalatt az idő alatt apám üzleti útra ment és anyám hét évig egyedül nevelt, de az apám javára írható hogy mindig küldött haza néhány ezer belit, hogy ne maradjunk pénz nélkül. Ezalatt a 7 év alatt történt az is, hogy kitanultam a kardforgatást ara az esetre ha meg kellene védeni magamat vagy anyámat ezért vettem két jól edzett kardot és elkezdtem edzeni velük jó pár hónapba telt amíg sikerült a két kardot egyszerre használni így edzés után mindig a szobába vettem az irányt, hogy pihenhessek és el is nyomott a buzgóság. Másnap eljött az amitől mindig féltem anyám életét kellett megvédenem mert megtámadták a szigetet a kalózok. A kapitány és legénysége mindenkit lemészárolt aki nem engedelmeskedett. Én még aludtam ekkor de ahogy meghallottam, hogy valami puffant a házunkban azonnal fölkeltem a két kardomat fogtam, oda szaladtam az ablakhoz, hogy mi történik, és ekkor láttam, hogy a szigeten elszabadult a káosz. Azonnal leszaladtam, hogy figyelmeztessem anyámat a veszélyre de ekkor már késő volt mert a kapitány és két másik kalóz már minket is megtalált. Anyám reszketett a félelemtől és megszólalni sem tudott. A kapitány tett egy lépést anyám felé ekkor én elő rántottam mindkét kardot és támadó pozíciót vettem fel. Ekkor a kapitány elengedett egy nagyon irritáló vigyort ami nekem nem tetszett, de ugyan abban a pillanatban már támadt is. Az erő viszonyok között volt különbség mivel egyből le is döntött a lábamról a támadása, de én nem adtam fel küzdöttem és küzdöttem de nem használt semmit és végül kimerülten estem össze. A kapitány ezután el rakta a kardját és oda lépett anyámhoz, aki még mindig remegett a félelemtől és az ékszereket és egyéb ékszereket kérte.
- Hagyd őt békén!- mondtam, és közben próbáltam felkelni kisebb-nagyobb sikerrel.
- Mi az még nem volt elég?- kérdezte a kapitány és odalépett hozzám- Figyelj kölyök keménynek tűnsz, alkut ajánlok, ha velem jössz és be állsz kalóznak megkímélem anyád életét. Na mit szólsz?
Mivel anyámnak már csak én voltam mindene nehéz döntés volt, de számomra az élete mindennél fontosabb volt ezért igent mondtam.
- Tudtam, hogy jól döntesz majd- vigyorgott öntelten a kapitány.
Eközben én oda kecmeregtem anyámhoz aki már zokogott.
- Kérlek fiam ne tedd- könyörgött könnyes szemekkel.
- Sajnálom nincs más választásom- mondtam neki.
Ezzel megöleltem anyámat és búcsút vettünk egymástól. Én pedig elindultam a kalózok után és beálltam közéjük ezzel elkezdve kalóz pályafutásomat. Miután beálltam közéjük a kapitány fiaként tekintett rám, amit a többiek rossz szemmel néztek de az öreg nem engedte, hogy hozzám nyúljanak. Minden nap keményen edzettem a hajón, hogy erősebbé váljak, és ezt rendszerint addig csináltam amíg ki nem merültem. Egy nap az öreg edzés közben odajött hozzám és így szólt: - Látom keményen edzel, hadd tanítsam meg neked a legjobb technikámat a gyors kard technikát. Ezzel a technikával bármely támadást megtudsz állítani.- Ezzel elkezdte magyarázni az elsajátításához szükséges tudnivalókat. Minden nap ezt a technikát gyakoroltam, hogy minél tökéletesebb legyen ő pedig figyelt és ha valamit rosszul csináltam mindig segített. - Kölyök, ehhez a technikához nagyon fegyelmezettnek és nyugodtnak kell lenned. Próbáld lecsitítani a benned dúló érzelmeket, és úgy sikerülhet az elsajátítása. Ennek a technikának az a lényege, hogy a kezedet olyan gyorsan mozgatod mintha a puska golyót lőnék ki, ez annyit tesz,hogy emberi szemmel nem látható sebességgel mozog a fegyver. - fejezte be mondandóját a kapitány. Így újból nekiálltam - " Válj egyé a fegyverrel " - mondtam magamba. Végül addig gyakoroltam, és hajszoltam magam amíg nem sikerült.
- Nocsak, sikerült elsajátítani? - kérdezte meglepve a kapitány.
- Igen uram sikerült. - mondtam elégedetten - De ugyanakkor lenne egy kérésem.
- Igen? Mi lenne az? - kérdezte az öreg.
- Vigyen vissza Shimotsukiba kérem. - könyörögtem a kapitánynak. Végül is sikerült meggyőzni és vissza fordultunk. Sokáig mentünk de ez nem tört le, mert végre újból láthatom majd anyámat, és szülő városomat. Végül elérkeztünk az úti célhoz, leszálltam és el búcsúztam a kapitánytól és útnak indultam, arra amerre laktam, és beléptem a rég nem látott házba, anyám a nyakamba ugrott és össze-vissza csókolt. Adott ennem, innom és utána lefeküdtem aludni, és nyugtáztam a napot, hogy végre itthon vagyok, de ez nem változtat semmin, kalóz vagyok és az is maradok. innentől kezdve lesz kalandos az utam, ami izgalmakkal lesz teli és sok barátra találok majd.

^^\"

A hozzászólást Bradlye Jackson összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 09, 2011 5:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Silvers Rayleigh
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

TémanyitásTárgy: Re: Bradlye Jackson   Szer. Május 25, 2011 8:17 am

Szia!

Néhány apróság, mielőtt elfogadnám az előtörténetet: a rangot és a kasztot tüntesd fel az elején (előtörténetből felteszem, hogy kalóz vagy és kardforgató, de tartsuk meg a formákat!) Továbbá a születési dátum a karakteredre vonatkozik, és a One Piece időszámítása nem azonos a miénkkel: lefordítva csak hónapot-napot adj meg születési dátumnak, és kort. Valamint válassz egy színt, és a saját szövegeidet színezd be, kényelmesebben olvasható lesz a szöveg!
Ezen kívül nincs problémám az előtörténettel. Javítsd ki ezeket, írj nekem egy PM-et, és már játszhatsz is!

Silvers Rayleigh
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 118
Regisztráció ideje : 2010. Jul. 09.

TémanyitásTárgy: Re: Bradlye Jackson   Kedd Júl. 19, 2011 7:08 pm

Szia!

Úgy néz ki, hogy lemaradt előző felvonásnál a véglegesítés, hogy azért meglegyen a formaiassága. Szóval, újabb nekifutás után azt mondhatom, hogy egy-két ponton mintha kissé kapkodtál volna, csak nyugodtan, nem fut el előled a postod, és ezzel könnyen elkerülhetőek az elírások. Helyesírási és vessző hibák sajnos vannak, de egy Word használatával és odafigyaléssel ezeknek a nagyrésze is elkerülhető. Ezek mellett pedig majd kérlek, hogy ezeket a zárójeles megjegyzéseket inkább mellőzd, szép levezetéssel tökéletesen kivehető, hogy mikor járunk a karaktered történetében például. Ezek ellenére viszont a történet megfelelő, így arra hivatkozva, hogy látszik benned az akarás, és bízva abban, hogy tanulsz a hibáidból Elfogadom az előtörténeted.

Kérlek készítsd el az Adatlapod a következők alapján:

Kezdő pénzösszeged: 50.000 ßeli
Kezdő tapasztalati pontod: 200 TP
Kezdő vérdíjad: nincs, de ami késik nem múlik.

Üdv az oldalon, és jó játékot!
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Bradlye Jackson   

Bradlye Jackson
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» No reason - Ana & Jackson